Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-05-11 18:57:48

MaryJane

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 8
Punktów :   

Podsumowanie - pytania i odpowiedzi

Ok, byłam i dopytałam... A oto odpowiedzi na pytania, które mi zadawaliście:

1) czy będą KIJKI DO KIEŁBASEK - TAK Leśniczy potwierdził, że je nam przygotuje. Będzie też dodatkowy stół i ławy (oprócz tych, które standardowo tam stoją). Zatem - powinniśmy się zmieścić.

2) TEMAT NAMIOTÓW ))) No i tu pierwsza reakcja leśniczego była, że 'nie'. Ale po chwili zaczął się się uśmiechać pod nosem i dodał 'no a ile ich ma być'? Więc zapewniłam go, ze może jeden, dwa... Wygląda więc na to, że jeśli nie będziemy chcieli tam robić pola namiotowego, to w sumie jakiś jeden, dwa by przeszły. Potem dodał jeszcze 'no, tylko rano niech się zabiorą!'. Podsumuję zatem sprawę tak - jeśli się ktoś uprze na ten namiot, to niech go weźmie... ale sugeruję zamienić z tym leśniczym jeszcze parę słów w czasie samego ogniska w tym temacie.

3) ŚRODKI NA KOMARY! - O to akurat nikt nie pytał, ale to moje spostrzeżenie po dzisiejszej wyprawie. Tam jest kawałek lasu i zwierzęta jakieś biegają, więc jest dużo komarów i muszek. Weźcie proszę zatem offy i inne anty-insekty do smarowania. Bez tego możemy szybko zniechęcić się studenckimi pogaduchami ze względu na rosnącą liczbę bąbli. Trudno, taki urok wypadów plenerowych.

4) JAK DOJECHAĆ? Najlepszy oczywiście GPS (mnie doprowadził za pierwszym razem).. ale jakby ktoś nie dysponował, to tak: jedziemy naramowicką, skręcamy w prawo w Boranta i dojeżdzamy do ulicy Rubież. Skręcamy w Rubież w lewo i jedziemy aż do Bożywoja. Następnie w Bożywoja w prawo i do końca, aż dojedziemy do leśnego parkingu. Tam zostawiamy auto/motor/hulajnogę bądź inny środek lokomocji i podążamy na wprost. Nie sposób nie zauważyć tak zwanej 'Osady leśnej'. Zbieramy się od 17.

5) Przypominam jeszcze tylko - kiełbaski i napoje we własnym zakresie! Postanowiłyśmy nie robić zbiorowych zakupów, nie mając pewności, ile osób się zjawi

Pogoda ma być ładna, jest zatem sugestia, aby siedzieć do oporu i nie przenosić się do knajpki. Dobrze ktoś zauważył, że do knajpy to może pójść codziennie

Ok, jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania, to proszę tu pisać albo ewentualnie dzwonić na mój nr 664 924 099 (będę także odbierać w sobotę, w razie, gdyby się ktoś zgubił)

Do zobaczenia!

Asia


PS. dopisek z piątku 13.05, godz 15:23... Od teraz już nie będzie mnie przy kompie do jutra, więc wszelkie pytania proszę kierować na kom

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl www.managerskokow.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl www.tajemnica.pun.pl